Ergon SR Allroad Core Comp M/L sedež, 152 mm, črna/siva
Ergon SR Allroad Core Comp M/L sedež
Ergon SR Allroad Core Comp sedež je zasnovan za vse vrste cest - utrjena cesta, makadamska cesta ali udobna vožnja po gozdu.|
BASF Infinergy - tresljaji in vibracije s površine so nevtralizirani s 3D reaktivnim blaženjem
|
|
Oblika učinkovito odpravlja pritisk na občutljive dele
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna/siva |
| Širina sedeža | 152 cm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 263 mm |
| Smuči | 7x7 mm |
| Teža | 264 g |
| ID izdelka | 330298 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Ergon SR Allroad Core Comp M/L sedlo, 152 mm, čierna/sivá
plastová škrupina sa dosť prehýba pri zaťažení , musel som strátiť skrutky zámku sedlovky, lebo dochádzalo ku kontaktu, možno keby držalo tvar bolo by aj komfortné
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Ergon SR Allroad Core Comp M/L sedlo, 152 mm, čierna/sivá