Sedlo Brooks Swallow B15, 153 mm, črno
Sedlo Brooks Swallow B15
To sedlo je bilo prvič predstavljeno na trgu leta 1937 in njegova oblika je postala osnova za vsa kasnejša tekmovalna sedla, vključno z najnovejšimi. Na spodnji strani boste našli majhno ploščo, ki povezuje in oblikuje usnjene prevleke. Na njem je še vedno vtisnjen "DEPOSÉ", saj je bila oblika tega sedla prvič patentirana v Franciji. Swallow Classic je preprosto prava tekmovalna klasika, ki bo krasila vsako pravo cestno ali dirkalno kolo.|
Vrh je pobarvan z naravnimi barvami
|
|
Smuči in okvir so iz kromiranega jekla
|
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 153 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Dolžina | 285 mm |
| Višina | 62 mm |
| Teža | 490 g |
| Material | usnje |
| ID izdelka | 254103 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov