Sedlo Brooks B33, 235 mm
Sedlo Brooks B33
Sedlo B33 je bilo prvič predstavljeno svetu leta 1938 in je bilo zasnovano za zelo grobo kolesarjenje. B33 je edini sedež, ki še vedno ponuja dvojno pletene zadnje vzmeti in sprednje vzmetno "oko". Lepo dopolnjuje osupljiv videz vašega klasičnega mestnega kolesa in je namenjen voznikom, ki vsakodnevno uporabljajo kolo v mestu in s kolesom ne vzamejo nobenih prtičkov.| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 235 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Teža | 1 600 g |
| Material | usnje |
| Dolžina sedla | 318 mm |
| Višina sedeža | 110 mm |
| ID izdelka | 258573 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov