Sedež Selle Italia SLR Boost 3D TI 316 Superflow S3, 130 mm
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Sedež Selle Italia SLR Boost 3D TI 316 Superflow S3
Izboljšajte svojo zmogljivost pri cestnem kolesarjenju s 3D natisnjenim sedežem Boost 3D TI 316 Superflow. Izdelan s patentiranim 3D natisnjenim vzorcem zagotavlja podporo na najtežjih poteh in vam pomaga premagovati najstrmejše vzpone in najhitrejše spuste.|
Diferencirana blažilna območja, ustvarjena s tehnologijo Carbon DLS™, zagotavljajo progresivno absorpcijo
|
|
Sani TI 316 zagotavljajo trdnost in zagotavljajo udobje pri vsakem pritisku na pedala
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 130 mm |
| Material nosilca sedeža | titan |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 248 mm |
| Teža | 200 g (±8%) |
| Uporaba | Cesta |
| Tirnice (premer) | 7 mm |
| ID izdelka | 238082 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Selle Italia SLR Boost 3D TI 316 Superflow L3 sedlo, 145 mm