Sedež Prologo Nago Evo PAS CPC TiroX, 134 mm, razstavni eksponat
Poglej si več izdelkov v kategoriji:
Sedeži za kolesa Sedeži za kolesa (Prologo)Sedež Prologo Nago Evo PAS CPC TiroX
Nago Evo je uniseks sedež, idealen za srednje do dolge razdalje. Ponuja veliko vsestranskost za kolesarje, ki imajo radi izbiro položajev za vožnjo.Razstavni eksponat: na sedlnih tirnicah so vidni znaki montaže. V trgovini je bila samo preizkušena.
|
Posebno zasnovana površina CPC odpravlja pritisk na medenično področje, absorbira udarce in zmanjšuje otrplost
|
|
Sistem PAS zagotavlja anatomsko oblikovanje za večje udobje in zmogljivost
|
|
TiroX: krmilo iz lahke zlitine, ki je zelo odporno na oprijem in torzijo
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 134 mm |
| Material nosilca sedeža | titan |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 278 mm |
| Teža | 225 g |
| ID izdelka | 349012 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov