Sedež Prologo KAPPA EVO PAS T2.0, 147 mm, bel
Sedlo Prologo KAPPA EVO PAS T2.0
Izboljšana in avantgardna prenova enega najbolj vsestranskih izdelkov Prologo. Zahvaljujoč modernemu in inovativnemu dizajnu je KAPPA unisex sedež, primeren tako za cestno kot terensko uporabo.|
PAS (Perineal Area System) odpravlja vršne pritiske in otrplost v predelu medenice
|
|
Posebna oblika kalupa iz pene, ki pusti osnovo nedotaknjeno in zagotavlja vzdržljive in nespremenljive sedeže skozi čas
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | bela |
| Širina sedeža | 147 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Teža | 270 g |
| Dolžina | 265 mm |
| ID izdelka | 106465 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Sedlo je pohodlne.pomer k cene super
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik