PRO STEALTH SUPERLIGHT sedlo, 152 mm
PRO STEALTH SUPERLIGHT sedlo
Profesionalno cestno karbonsko sedlo tudi za najzahtevnejše kolesarje. Možnost montaže nosilca kamere (PRAC0129), CO2 (PRAC0130), startne številke (PRAC0128) ali blatnika (PRAC0127).|
Ročno položene karbonske plasti
|
|
Superlahka EVA podloga za maksimalno udobje
|
|
Anatomsko oblikovan in širši sprednji del
|
|
Gladek PU premaz bistveno zmanjšuje trenje s kolesarskimi hlačami
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 152 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Športne |
| Smuči (dimenzija) | 7 mm x 9 mm |
| Dolžina | 255 mm |
| Teža | 150 g |
| ID izdelka | 99146 |
Sedež mora kazati običajne znake obrabe, ne sme biti opraskan, poškodovan zaradi padca ali podobno. Upoštevati je treba določeni rok – sedež je treba vrniti v roku 30 dni od njegove dostave. Nato ti bomo v roku 14 dni sedež zamenjali za drugega ali vrnili denar.
Má toto sedlo udávanú nejakú odporúčanú maximálnu hmotnosť zaťaženia?
Čo robiť ak pri jazde s vyššou záťažou (do kopca) sedlo vŕzga?
Ďakujem
Dobry den,
max. hmotnost jazdca vyrobca nespecifikuje.
Podari sa Vam identifikovat z akej casti dochadza k vzniku neziaducich zvukov? Moze to byt zo spoja sedlo - sedlovka, v tom pripade odporucame standardnu demontaz sedla, ocistenie dosadacich ploch, prip. nasledne nanesenie montaznej pasty a dotiahnutie zamku na udavany utahovaci moment. Pokial sa vrzganie ozyva zo skeletu sedla, tak zial jedine skontrolovat ci nie je poskodeny, prip. vyuzit moznost sedlo reklamovat - https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html#vratenie-a-reklamacie.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov