PRO STEALTH SPORT AF sedež, 152 mm
PRO STEALTH SPORT AF sedlo
Cestni sedež s tračnicami CrMo za bolj agresiven položaj kolesa.|
Anatomsko oblikovan in širši sprednji del
|
|
Polimerna školjka je ojačana z ogljikom za večjo vzdržljivost.
|
|
InMold konstrukcija zmanjšuje težo
|
|
Športna, super lahka EVA podloga za optimalno udobje med dolgimi kolesarskimi vožnjami.
|
|
Izvedba AF z luknjo na sredini za zmanjšanje pritiska
|
|
Gladek PU premaz bistveno zmanjšuje trenje s kolesarskimi hlačami
|
|
Možnost namestitve nosilca kamere (PRAC0129), CO2 (PRAC0130), startne številke (PRAC0128) ali blatnika (PRAC0127)
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 152 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dimenzije | 255 x 152 mm (sedlo), 7 x 7 mm (tičnice) |
| Teža | 278 g |
| Material | CFRP (lupina), jeklo (tirnice) |
| ID izdelka | 125167 |
Sedež mora kazati običajne znake obrabe, ne sme biti opraskan, poškodovan zaradi padca ali podobno. Upoštevati je treba določeni rok – sedež je treba vrniti v roku 30 dni od njegove dostave. Nato ti bomo v roku 14 dni sedež zamenjali za drugega ali vrnili denar.
Zdravim, mate uvedenu zlu sirku v popise (Rozmer: 255 x 142mm)
Dobrý deň,
Ďakujeme, popis sme upravili.
ahoj...dalo by sa to použit aj na MTB bajk?Dakujem
Dobrý deň,
Môžete ho použiť aj na mtb
Zdravím, je dostupná verzia 142mm? Ďakujem
Dobrý deň,
Žiaľ nie a aktuálne je jej budúca dostupnosť neznáma. Dostupné je sedlo vo verzii https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/sedla/pro-sedlo-stealth-performance-142mm.html
Ahoj, 142mm mam na predaj, pozri inzerat a daj vediet ak by bol zaujem, dakujem!
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Sedlo nebylo dostupné v česku. Proto jsem se obrátil na MTBIKER.@ Denisa Dubovská mi okamžitě odpověděla a o sedle pod sebou ani nevím, takže velká spokojenost jak s přístupem, tak i se skvělým sedlem!
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Trochu tvrdšie ale stojí za to, super hneď na prvé vozenie
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Podla predstáv.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik