FORCE Standardno otroško sedlo, 145 mm
FORCE Standardno otroško sedlo
|
Otroško sedlo Force Standard vključno s ključavnico za sedež
|
|
Sedlo je primerno za kolesa velikosti 16-24"
|
| Spol | Otroški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 145 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Dolžina | 245 mm |
| Material | ogrodje: najlon, vodila: jeklo, pokrov: PU |
| Teža | 320 g |
| ID izdelka | 2996 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Použité na detsky bicykel. Sedlo super , makké aj odolné. Zatial vo vybornom stave po tých rokoch.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Cena zodpovedá kvalite (neorezané hrany), ale na detský bicykel bohate stačí.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Na detsky bicykel je O.K. - netlačí.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Na destsky bicykel super.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
na detský bicykel super
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Pre synátora v pohode
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
za tú cenu super
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Sedí dobre
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
bez závady
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Súper
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
za tu cenu ok
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Ok sedlo
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Tie hrozné uši na taštičku s náradím som musel odrezať - to sa nepoužíva snáď 30 rokov. Inak materiál pružný. Je to použiteľné ale netreba od toho veľa čakať - je to len lacné sedlo.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik