FORCE AERION sedež, 148 mm
Športni sedež FORCE AERION je zasnovan z ergonomsko obliko in sredinsko odprtino, ki učinkovito zmanjšuje pritisk na občutljive dele in povečuje udobje tudi med daljšimi vožnjami. Polnilo Support Foam blaži vibracije, podpira pravilno dršo in pomaga odložiti utrujenost. Površina Soft Touch / Anti-slip je prijetna na dotik in preprečuje zdrs, s čimer zagotavlja varnost na različnih terenih.
- Brez ključavnice pod sedežem
- Okvir sedeža iz najlona
- Jeklene opore z merilom
- Material: umetno usnje
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 148 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 260 mm |
| Teža | 320 g |
| ID izdelka | 403429 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov