fizik Aliante R1 Karbonsko sedlo
Karbonsko sedlo Fizik Aliante R1
Aliante je najširše cestno sedlo s precejšnjim ovinkom , namenjeno predvsem kolesarjem z manj gibljivo hrbtenico. Dvignjen zadnji del sedeža vam bo dal podporo, ki jo potrebujete za zmogljivost.APLIKACIJO ZA IZBIRO SEDLA NAJDETE TUKAJ: http://www.fizik.com/eu_en/spine-concept-evo/.
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 138 mm, 154 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Športne |
| Teža | 180 g |
| Dimenzije | Navadna 279 x 138 mm, velika 279 x 154 mm |
| ICS | Da |
| Smuči | Carbon Braided 7 x 10 mm |
| Lupina | Kompozitni najlon Twin Flex s sovbrizgavanjem ogljika |
| ID izdelka | 34931 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Veľmi pohodlné sedlo pri veľkosti: Large. Použil som aplikáciu pre výber sedla a po zadní údajov v tabuľke mi bolo odporúčané uvedené sedlo. Povrch sedla je hladký resp. klzký, to mi vyhovuje.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Na moju ric nesadlo. Ale to nie je chyba sedla.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Maximálna spokojnosť
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Zatiaľ super.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik