Gonilke Shimano Deore FC-M5100 HTII, 1x11, 32T, OEM
Shimano Deore FC-M5100 kľuky
Upozornenie: OEM produkt - produkt nemá original balenie
Dvojdielne kľuky s pevnou osou a 32 zubovým prevodníkom.|
Gonilke so zasnovane za 10- in 11-stopenjski sistem prestavljanja.
|
|
Primerno za okvirje z vsemi standardnimi zadnjimi širinami
|
|
Priložen spodnji nosilec SM-BB52
|
|
Pakiranje je OEM - nima originalne embalaže
|
| Komplet | Shimano Deore |
| Število prestav | 1x11 |
| Dolžina gonilke | 170 mm, 175 mm |
| Verižna linija | 52 mm |
| Razdalja vijakov | 96 mm |
| Q-faktor | 178.5 mm |
| Teža | 695 g (170 mm gonilke) |
| ID izdelka | 297052 |
Varianta Shimano Deore FC-M5100 HTII kľuky, 1x11, 32T, OEM
Dobrý deň prajem,
Len sa chcem uistiť či platí to čo máte uvedené v popise, že súčasťou balenia je aj stredové zloženie. Resp. ak áno či je to stále uvedený model SM-BB52 nakoľko už sú aj novšie náhrady a toto je dosť starší produkt. Ďakujem
Dobry den,
ano, jedna sa o OEM balenie vyrobku, ktoreho sucastou je aj SM-BB52 stredove zlozenie.
Varianta Shimano Deore FC-M5100 HTII kľuky, 1x11, 32T, OEM
Ahojte!
Chcem prerobiť bicykel z 3x8 na 1x8. Prosím poraďte, akú reťaz mám kúpiť pri ktomu. Zadná kazeta je 11-32 Shimano.
Ďakujem!
Zsolt
Ahoj,
kedze zostavate na 8-rychlostnej kazete, tak je teda potrebna aj 8-rychlostna retaz.
Vybornou volbou su napr.: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/retaze/7-8-9-rychlostne/shimano-cn-hg71-retaz-8-rychl-116-clankov-p48450.html alebo https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/retaze/7-8-9-rychlostne/sram-pc-870-retaz-7-8-rychl-114-clankov-p508.html.
Varianta Shimano Deore FC-M5100 HTII kľuky, 1x11, 32T, OEM
Dobry den. chcem sa spytat, ci kluky budu pasovat na stredove 68/73 domcek/stredove a vzadu na 135 osku.
Dakujem.
Dobry den,
ano, kluky mozete pouzit, budu sediet.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta Shimano Deore FC-M5100 HTII kľuky, 1x11, 32T, OEM