FSA Road K-Force Team PowerBox gonilke z merilnikom moči, 172,5 mm, 54/40T 2x12
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
FSA Road K-Force Team PowerBox gonilke z merilnikom moči
Prihaja najnovejša izdaja PowerBox Team. Vsebuje levo in desno Bluetooth povezavo za nekonkurenčno natančnost. Poleg tega je bila v primerjavi s prejšnjo izdajo zmanjšana teža na samo 690 gramov, zaradi česar je ena najlažjih in najmočnejših gonilk z merilnikom moči na trgu. To so glavni razlogi, zakaj so nekatere ekipe Pro Tour izbrale FSA gonilke namesto konkurence.|
Votla ramena iz ogljikovih vlaken 3K
|
|
Natančno beleženje moči kolesarja, vključno z ravnotežjem leve/desne strani kolesa
|
|
Podatke je mogoče prenašati v realnem času prek Bluetooth v združljive naprave
|
| Komplet | Drugo |
| Število prestav | 2x12, 2x11 |
| Dolžina gonilke | 172.5 mm |
| Prestavniki | 54/40T |
| Teža | 690 g (53/39T, 170 mm) |
| Material | karbon |
| Q-faktor | 145 mm |
| Verižna linija | 45 mm |
| Tip osi | BB386EVO |
| ID izdelka | 354732 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov