Giant GRIT SLR sedež, 145 mm
Giant GRIT SLR sedež
Karbonski sedež Grit SLR je zasnovan za učinkovitost, udobje in hitrost, ne glede na to, ali je na gravelu, terenu ali cesti. Specifična oblika sedeža ustvarja optimalen prostor za poganjanje in izboljšuje svobodo gibanja. Lahko oblazinjenje v kombinaciji z ultra lahko najlon-karbonsko osnovo zagotavlja oporo na dolge razdalje brez povečane teže, medtem ko rahlo ukrivljen zadnji del zagotavlja oporo sednici in podpira aerodinamičen položaj vožnje.|
Lahko oblazinjenje – lahko in udobno oblazinjenje z maksimalno oporo in blaženjem, brez dodane teže
|
|
Tehnologija pretoka delcev – majhni delci, ki se premikajo znotraj oblazinjenja, znatno zmanjšajo pritisk na sedežno površino
|
|
Lahke 9-milimetrske karbonske tirnice zagotavljajo večjo vzdržljivost in odlično dušenje vibracij
|
|
Podstavek iz okolju prijaznega najlonsko-ogljikovega kompozita je lahek in trpežen
|
|
Posebna oblika sedeža v kombinaciji z gladkimi robovi izboljša udobje na notranji strani stegen.
|
|
Blaga naraščajoča zadnja ukrivljenost za oporo sedalne kosti in aerodinamično učinkovitost
|
|
Ergonomski sredinski izrez lajša pritisk na mehka tkiva
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 145 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedla | 245 mm |
| Teža | 160 g |
| ID izdelka | 350116 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov