FOX 32 Taper-Cast Performance 28" vzmetne vilice, 40 mm
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Ride FOX 32 Taper-Cast Performance 28" vzmetna vilica
Bolj gladko, hitreje, bolj samozavestno - najlažja vzmetna vilica Ride FOX, ki je bila kdaj izdelana - vilica 32 Taper-Cast za gravel kolesa. Vzmetna vilica na kolesu bistveno izboljša izkušnjo, poveča nadzor med vožnjo in dramatično razširi možnosti, kam se lahko vozite.Ta lahek paket je opremljen s preizkušenimi možnostmi blaženja GRIP podjetja Ride FOX in ohranja vso nastavljivost kot pri vilicah za gorska kolesa. Vilica 32 Taper-Cast ima eleganten profil zadnjega mostu in nove oblike krmilnih elementov, ki drastično izboljšajo prosti prostor na spodnji strani, za montažo na vse velikosti in stile okvirja, medtem ko neverjetna teža 1226 g ohranja funkcionalnost, kot so integrirana držala blatnikov, kompatibilnost s FlatMount stremeni in diski 160 in 180 mm ter uporablja bypass kanale za zrak/olje v spodnjem delu noge.
|
GRIP ročaj - 3-pozicijsko upravljanje na kroni
|
|
Eleganten profil zadnjega mostu
|
|
Integrirani nosilci za blatnike
|
| Barva | črna |
| Hod vilice | 40 mm |
| Vrat vilic | stožčasti (tapered) 1 1/8" –1,5" |
| Teža | od 1.226 g (z dolžino kolone 165 mm) |
| Steblo | 1 1/8" - 1,5" (zožitev) |
| Odmik | 45 mm |
| Združljivost | Zavorna čeljust: Ploščata / koluti 160 - 180 mm |
| Najv. širina plašča | 700 x 50C (proizvajalec ne priporoča pnevmatik/platišč 27,5"/650b) |
| ID izdelka | 169487 |
Dobrý,
je možne nejakým externým ložiskom tuto vidlu namontovať do ramu kde je hlavove zužované ale 1 1/8" - 1 1/4" (Cube Nuroad EX)?
Alebo doporučenie na inu odpruženú vidlicu na gravel?
Dobry den,
potrebna bude vymena spodnej misky hlavoveho zlozenia - zial Cube v specifikacii bicykla/ramu neuvadza rozmery hlavovej trubky, tak zial nemam moznost odporucit vhodnu alternativu, resp. potvrdit ci je vobec mozne do ramu osadit 1 1/2" misku.
Skuste prosim pripadne kontaktovat predajcu Vasho bicykla Cube ci Vam vie poskytnut tuto info, prip. priamo vyrobcu Cube, my zial pramo support od tohto vyrobcu nemame - https://www.cube.eu/no-en/support/customer-support.
Zdravím, prosím vás aký brzdový adaptér je potrebný na uchytenie cestných brzd Sram Rival k tejto vidlici + kotúč 180mm?
Ďakujem pekne za odpoveď.
Dobrý deň,
Vhodný adaptér bude tento https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/brzdy/diely-a-adaptery/sram-flat-mount-predny-adapter-zo-140-na-160-mm-p29385.html ak ho upevníte tak aby bol nápis Front 160 hore.
Dobry deň, vedeli by ste vysvetliť, aký môže byt dôvod nekompatibility s kolesami 650B? Je to len menší ráfik.. Dakujem!
Dobry den, je mozne samozrejme pouzit aj 27.5" kolesa - avsak vyrobca tam deklaruje mensiu priechodnost plastov (mensiu max. sirku).
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov