FORCE S6.4 nastavljiv nosilec, Ø-31.8 mm, 105 mm
FORCE S6.4 nastavljiva krmilna opora
| Barva | črna |
| Dolžina nosilca | 105 mm |
| Premer krmila | 31,8 mm |
| Premer stebla | 28.6 mm |
| Model | S6.4 |
| Kot (nastavljiv) | 0-60 ° |
| Material | Aluminij |
| Teža | 281 g |
| ID izdelka | 139869 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Odličen izdelek za ta denar. Odlična izdelava, izgleda v redu, enostavno ga je nastaviti.
Samodejno prevedenoSluži svojemu namenu.
Samodejno prevedenoŠibak ... Zglob je med vožnjo počil. Tudi ko je bil zategnjen, je bila zračnost. Če bi bil jaz na njegovem mestu, bi poskusil z drugim.
Samodejno prevedeno