FORCE LEAF trak, 2.5 mm, črna
Force omotávka LEAF je samolepilni trak za krmilo z izrazitim vzorcem listov, primeren za cestna in fitnes kolesa. Kombinacija materialov EVA in PU zagotavlja prijeten oprijem, blaženje vibracij in dobro odpornost pri vsakodnevni uporabi. Paket vključuje vse, kar potrebujete za popolno zamenjavo traku.
- Samolepilni trak z vzorcem LEAF za varen in udoben oprijem
- Kombinacija EVA in PU za blaženje vibracij in dolgo življenjsko dobo
- Paket vključuje zaključne trakove in zamaške Force za krmilo
- Dva zvitka traku za popolno ovijanje krmila
| Barva | črna |
| Debelina | 2,5 mm |
| Dolžina | 2100 mm |
| Teža | 76 g |
| širina | 30 mm |
| Material | sintetični material |
| Vsebina paketa | 2 zvitka ovoja, končni trak, zamaški za krmilo |
| ID izdelka | 385733 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov