fizik Vento Argo R5 sedež, 140 mm, OEM
fizik Vento Argo R5 sedlo
Upozornenie: OEM produkt nemá originál obal (balené v sáčku)Vento Argo R5 je moderné výkonnostné závodné sedlo s krátkym nosom, ktoré zlepšuje stabilitu jazdca a umožňuje agresívnejšiu aero jazdnú polohu. Kratšia dĺžka sedla dovoľuje jazdcovi sedieť viac vpredu bez nepríjemného tlaku na citlivé tkanivá. Sedlo disponuje ergonomickým centrálnym výrezom, ktorý bol vyvinutý na základe detailnej analýzy tlaku a v spolupráci so zdravotnými expertmi.
Tento variant Vento Argo je navrhnutý pre pretekárske bicykle s agresívnou geometriou. Polstrovanie sedla z peny Foam 1 má nízky profil, no zároveň je pružné, aby zabezpečilo pohlcovanie vibrácií od cesty a optimalizovaný prenos sily pre nerušené šliapanie.
- Škrupina: Nylon vystužený karbónom WingFlex
- Lyžiny: S-Alloy 7 x 7 mm
- Rozmery: 265 x 140 mm
- Hmotnosť: 225 g
- Bez kompatibility s ICS
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 265 mm |
| Teža | 225 g |
| Tirnice (premer) | 7 x 7 mm |
| ID izdelka | 402957 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov