fizik Vento Antares R5 sedež, 150 mm
fizik Vento Antares R5 sedlo
Vento Antares je novo tekmovalno sedlo moderne oblike z ergonomsko odprtino, ki lajša pritisk na sedalne dele. Nizko oblazinjenje je sestavljeno iz pene 2 vrst: trše pene v zadnjem delu sedla in mehkejše pene na konici sedla. Pena je razporejena tako, da vsakemu kolesarju v vsaki situaciji nudi podporo in tudi zelo pomemben komfort. Širša, krajša in rahlo upognjena školjka sedla Antares ponuja odlično oporo pri poganjanju. Bolj ploščata in širša konica olajša gibanje po sedlu in je hkrati idealen prostor za najboljši prenos moči na pedala, če morate resnično potegniti.|
Zmogljiv sedež z nizkim profilom, zasnovan za optimalno učinkovitost pedaliranja in prenos moči
|
|
Ogljikovo ojačana školjka in S-Aloy tirnice
|
|
Stranski robovi lupine se upognejo in prilagodijo gibanju kolesarjevih nog navznoter
|
|
Čvrstejša pena na sedečih kosteh, mehkejša na nosu, za optimalno udobje v vsakem položaju vožnje
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 150 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Teža | 217 g |
| Dolžina | 268 mm |
| Material | Sani: S-Alloy 7x7 mm, Školjka: Carbon reinforced nylon shell WingFlex |
| ID izdelka | 327675 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov