fizik Vento Antares R3 Adaptive sedež, 150 mm
fizik Vento Antares R3 Adaptive sedlo
Vento Antares predstavlja naslednjo generacijo priljubljenega športnega sedla moderne oblike. Skupaj z revolucionarnim oblazinjenjem Adaptive, ki je natisnjeno na 3D tiskalniku, prinaša še več udobja. To oblazinjenje odraža zahteve kolesarja na različnih mestih na sedlu: mehkejša konica bolje razporeja pritisk na večjo površino pri vožnji v hrib ali v ovinkih, trši srednji del odlično prenaša moč na pedala in mehak zadnji del blaži vibracije in stabilizira kolesarja v sedlu. Različni deli sedla ustrezajo različnim prijemom krmila in spremembam položaja.|
Širša, krajša in rahlo upognjena školjka sedeža Antares nudi odlično oporo pri poganjanju.
|
|
Bolj raven in širši nos olajša premikanje po sedežu in je hkrati idealen prostor za najvišji prenos moči na pedala.
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 150 mm |
| Material nosilca sedeža | titan |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedla | 267 mm |
| Teža | 230 g |
| Tirnice (premer) | 7 mm |
| ID izdelka | 284693 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov