Ergon ST Core Evo S/M ženski sedež, 172 mm
Ergon ST Core Evo S/M ženski sedež
Revolucionaren sedež Ergon ST Core Evo - kot nalašč za dolge razdalje.|
Zahvaljujoč ergonomskemu jedru s plavajočo TwinShell tehnologijo podpira naravne gibe medenice pri poganjanju,
|
|
Aktivno razbremeni sedeče kosti in zanesljivo blaži udarce
|
|
Izrazit relief kanala preprečuje otrplost in bolečino tudi na dolgih vožnjah
|
| Spol | Ženske |
| Barva | črna, siva |
| Širina sedeža | 172 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Dolžina sedla | 272 mm |
| Za širino sedalnih kosti | 9 - 12 cm (S/M) |
| Teža | 452 g |
| ID izdelka | 152130 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov