Ergon SRS Sport Gel S/M ženski sedež, 141 mm
Ergon SRS Sport Gel za ženske je cestni sedež, posebej razvit za kolesarke, ki popolnoma združuje udobje z visoko zmogljivostjo. Idealen je za cestno kolesarjenje, gravel, ciklokros in bikepacking. Specifična oblika črke V z izrazito reliefno odprtino je prijazna do občutljivih predelov in optimalno porazdeli pritisk na sedalne kosti in genitalno območje. Velike gel blazinice zagotavljajo nežno blaženje, medtem ko visokokakovostna najlonska kompozitna školjka in vodila iz TiNox XP zagotavljajo stabilnost. Raven zadnji del zagotavlja optimalno podporo sedalnim kostem in nudi maksimalno svobodo gibanja pri pedaliranju.
- Brez tlačnih konic tudi pri dolgih vzponih
- Ergonomska oblika za kompaktne vozne položaje
- Pena Reactive Performance za optimalno porazdelitev pritiska
- Izboljšan reliefni kanal, ki preprečuje otrplost in nelagodje
- Integrirane stranske površine (Glide flanks) za zmanjšanje trenja pri pedaliranju in zaščito sedeža
| Spol | Ženske |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 141 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedeža | 251 mm |
| Teža | 300 g |
| Za širino sedalnih kosti | 8-12 cm |
| ID izdelka | 402840 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov