Ergon SR Pro Women S/M ženski sedež, 141 mm
Ergon SR Pro Women S/M ženski sedež
|
Cestno ženski sedež znamke Ergon z udobnim oblazinjenjem in karbonskim ogrodjem
|
|
Oblika in relief sedeža, zasnovana posebej za žensko anatomijo in dirkalni položaj sedenja
|
| Spol | Ženske |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 141 mm (S/M) |
| Material nosilca sedeža | jeklo, titan |
| Namen | Športne |
| Teža | 200 g |
| Dolžina sedla | 261 mm |
| ID izdelka | 147936 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov