Ergon SR Allroad Pro S/M ženski sedež, 142 mm
Ergon SR Allroad Pro S/M ženski sedež
Sedež Ergon SR Allroad Pro za ženske je zasnovan za all-road in gravel vožnjo, združuje vrhunske lastnosti za maksimalno udobje. Njegove ergonomske lastnosti so razvite tako, da preprečujejo otrplost in bolečino ne glede na vrsto površine. Posebej prilagojeno oblazinjenje z udobnimi blazinicami OrthoCell® učinkovito absorbira udarce in zagotavlja potrebno podporo. Anatomsko razbremenilna odprtina, posebej zasnovana za ženske, odpravlja pritisk na občutljive genitalne predele, s čimer povečuje splošno udobje med vožnjo. Posebna oblika sedeža zagotavlja optimalno svobodo gibanja.|
Ergonomsko prilagojeno ženski anatomiji
|
|
Lahka školjka iz karbonskega kompozita
|
|
Oblazinjenje iz ortopedske komfortne pene s podlogami OrthoCell®
|
|
Anatomska odprtina za zmanjšanje pritiska na občutljivo tkivo intimnih predelov
|
| Spol | Ženske |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 142 mm |
| Material nosilca sedeža | titan |
| Namen | Športne |
| Dolžina sedla | 251 mm |
| Teža | 230 g |
| ID izdelka | 357182 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov