Ergon SR Allroad Pro S/M sedež, 142 mm
Ergon SR Allroad Pro M/L sedež
Vsestranski kolesarski sedež Ergon SR Allroad, namenjen vožnji po različnih površinah, od gladkega asfalta do makadama in poljskih cest. Odlikuje ga oblikovana ergonomska oblika, ki je osredotočena na udobje in maksimalen prenos moči med cestnimi, gravel in ciklokros izleti.|
Karbonska kompozitna školjka in superlahke TiNox SL nosilci za manjšo težo
|
|
Ortopedska pena z oblazinjenjem OrthoCell® za učinkovito dušenje vibracij in izboljšano udobje
|
|
Trpežna prevleka iz mikrovlaken
|
|
Širok kanal zmanjšuje pritisk na občutljivih območjih in preprečuje neprijetno otrplost
|
|
Za allroad, gravel, ciklokros in cestna kolesa
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 142 mm |
| Material nosilca sedeža | titan |
| Namen | Cestna , Univerzalno |
| Teža | 230 g |
| Dolžina sedla | 248 mm |
| Material lupine | karbonski kompozit |
| Material polnila | ortopedska udobna pena z oblazinjenjem OrthoCell |
| Nosilnost | 100 kg |
| Lupina | karbonski kompozit |
| Širina sedalne kosti | S/M: 9 - 12 cm M/L: 12 - 16 cm |
| ID izdelka | 357180 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov