Ergon SR Allroad Pro M/L sedež, 151 mm
Ergon SR Allroad Pro M/L sedež
Vsestranski kolesarski sedež Ergon SR Allroad, namenjen vožnji po različnih površinah, od gladkega asfalta do makadama in poljskih cest. Odlikuje ga oblikovana ergonomska oblika, ki je osredotočena na udobje in maksimalen prenos moči med cestnimi, gravel in ciklokros vožnjami.|
Ohišje iz karbonskega kompozita in super lahke sani TiNox SL za manjšo težo
|
|
Ortopedska komfortna pena z blazinicami OrthoCell® za učinkovito blaženje vibracij in boljše udobje
|
|
Vzdržljiva prevleka iz mikrovlaken
|
|
Širok kanal zmanjšuje pritisk na občutljivih območjih in preprečuje neprijeten občutek otrplosti
|
|
Za allroad, gravel, ciklokros in cestna kolesa
|
| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 151 mm |
| Material nosilca sedeža | titan |
| Namen | Športne |
| Teža | 240 g |
| Dolžina sedla | 248 mm |
| Material lupine | karbonski kompozit |
| Material polnila | ortopedska komfortna pena z OrthoCell oblazinili |
| Nosilnost | 100 kg |
| Lupina | karbonski kompozit |
| Širina sedalne kosti | S/M : 9-12 cm M/L : 12-16 cm |
| ID izdelka | 357179 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov