Ergon SMS Comp M/L sedež, 150 mm
Ergon SMS Comp M/L sedlo
Sedlo Ergon SMS Comp je zasnovano posebej za MTB in E-MTB kolesarje, ki jim zagotavlja maksimalno udobje in odpravlja neobčutljivost med daljšimi vožnjami. Zahvaljujoči ergonomski obliki in kakovostnemu polnilu je idealno za moško anatomijo, pri čemer zagotavlja enakomerno porazdelitev pritiska in odlično blaženje udarcev. Krajši nosni del zagotavlja večjo svobodo gibanja in zmanjšuje tveganje neprijetnega stika s sedlom v športnem položaju vožnje.| Spol | Moški |
| Barva | črna |
| Material nosilca sedeža | titan |
| Namen | Športne |
| Dolžina | 248 mm |
| Teža | 265 g |
| Za širino sedalnih kosti | 12 - 16 cm |
| Nosilnost | 100 kg |
| ID izdelka | 379329 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov