Easton Carbon EC90 SLX Road krmilo
Karbonsko krmilo Easton EC90 SLX je sestavljeno iz napredne karbonske konstrukcije, namenjene ultra lahkemu cestnemu krmilu. Opremljeno je z novo tehnologijo oblike loka Easton MCD za edinstveno kakovost vožnje in udobje. Tehnologija TaperWall in Intelligent Flexibility sta združeni, da zagotavljata popolnoma uglašeno krmilo, ki tehta samo 195 gramov. Ročice Shimano, SRAM ali Campagnolo je mogoče namestiti za gladek prehod na vrhovih in v krivine, pri čemer je kablovje lepo skrito v zasnovanih vdolbinah.|
Tehnologija Easton MCD
|
|
Nizka teža
|
|
Prilagojeno za skrito napeljavo cevi/kablov
|
| Barva | črna |
| Material | karbon |
| Premer | 31.8 mm |
| Širina krmila | 400 mm, 420 mm, 440 mm |
| Reach | 80 mm |
| Drop | 125 mm |
| Izogibanje lokom | +4° |
| Teža | 195 g (420 mm) |
| ID izdelka | 193421 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Super
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik