Crankbrothers Highline XC/Gravel teleskopska sedežna opora, Ø-27.2 mm, 270 mm/60 mm
Crankbrothers Highline XC/Gravel teleskopska sedežna opora
Lahka teleskopska sedežna opora Crankbrothers Highline XC/Gravel s premerom 27.2 mm je idealna za cross-country, ciklokros, gravel in cestna kolesa. Zahvaljujoč zanesljivemu hidravličnemu vložku ponuja gladko delovanje in hitro spremembo višine sedeža, s čimer povečuje nadzor in udobje pri vožnji po zahtevnem terenu. Primerna za moderna kolesa z notranjo napeljavo kablov.Opozorilo: Sedežna opora je dobavljena brez ročice za upravljanje. Združljivo ročico najdete v naši MTBIKER eshopu.
|
Hidravlični vložek za gladko in hitro delovanje
|
|
Notranja napeljava kablov in jednostavna namestitev
|
|
Kakovostne komponente Jagwire Elite, Igus LL puše in tesnilo Trelleborg
|
| Barva | črna |
| Premer | 27.2 mm |
| Višina sedežne opore | 60 mm |
| Nadzorovanje | notranje napeljave kablov |
| Teža | 370 g |
| Material | aluminij 7075-T6 |
| Dolžina | 270 mm |
| ID izdelka | 348138 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov