CeramicSpeed DUB BB86 Standard srednji ležaj, 86.5 mm
CeramicSpeed DUB BB86 Standard sredinski ležaj
Ti ročno izdelani ležaji so posebej razviti za zmogljivost na cesti. Ležaji ponujajo izjemno vzdržljivost in visoko zmogljivost in so razviti posebej za gonilke DUB 28.99 mm.Ležaji uporabljajo keramične kroglice CeramicSpeed najvišje kakovosti, ki se premikajo v utorih iz kaljenega jekla s 3 mikronskim debelim kovinskim premazom, zaradi česar so ležaji odporni proti koroziji, so trši in bolj gladki, s čimer se povečuje življenjska doba in zmanjšuje trenje.
|
Verzija Standard ponuja zaradi izdelave štiriletno garancijo
|
|
Visoka odpornost proti kontaminaciji in koroziji
|
|
Optimiziran prenos energije
|
|
Najdaljša življenjska doba izdelka
|
|
Najnižje trenje
|
| Namen | Cestna |
| Vrsta montaže | BB86-89.5-92 Press Fit |
| Vrsta osi za gonilko | DUB (⌀ - 29 mm) |
| Širina okvirja | 86,5 mm |
| Vsebina paketa | 2x posodici z nameščenimi ležaji CeramicSpeed2x protiprašni pokrovčki4x 1 mm podložka4x 3 mm podložkaMazivo z dolgo življenjsko dobo |
| Teža | 76 g |
| Material | ohišje: aluminij, ležaji: keramika/nerjaveče jeklo |
| Površinska obdelava | standard |
| ID izdelka | 321016 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov