Brooks B17 Carved sedež, 175 mm, medena
Brooks B17 Carved sedlo
Paradni konj v ponudbi Brooksa v različici Carved z izrezom. Sedež, ki je na trgu že več kot sto let in je luč sveta ugledal enako davno kot prvi katalog Brooks. Torej že leta 1898. B17 je primeren za „štrkárov“, kot tudi za bolj športno usmerjene rekreativne kolesarje.|
Najkakovostnejše premium usnje, strojeno z rastlinskimi pripravki za trdnost, lepoto in vzdržljivost
|
|
Usnje se sčasoma naravno oblikuje in prilagodi v edinstveno obliko za udobnejšo vožnjo
|
|
Osrednja odprtina za zmanjšanje pritiska na občutljivih predelih
|
|
Ikonična zadnja ploščica Brooks
|
| Spol | Moški, Ženske, Unisex |
| Barva | medena |
| Širina sedeža | 175 mm |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Dolžina | 275 mm |
| Teža | 520 g |
| Material prevleke | usnje |
| ID izdelka | 258586 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov