Jagwire Elite Link Shift Kit prestavna garnitura, črna
Vrhunski MTB/cestni komplet za prestavljanje. Najboljša zmogljivost v elegantni izvedbi.
- Zasnova aluminijastih členov bovdna preprečuje upogibanje bovdna in povečuje natančnost prestavljanja
- L3 Lubricant vodotesni sistem optimizira delovanje sistema
- Elite Nano Polished žice brez premaza in z najnižjim možnim trenjem skozi celotno življenjsko dobo
- Del kompleta so vse končnice, za žice in bovdne ter zaščita okvirja
| Konstrukcija bovdna: | Aluminum Links with Slick-Lube Liner |
|---|---|
| Zunanji premer: | 5.0mm |
| Dolžina: | 1950mm maximum |
| Konstrukcija žice: | STS-EL |
| Kompatibilnost: | SRAM ® /Shimano ® Road and Mountain |
| Dolžina kabla: | 2300mm |
| Barva | črna |
| Komplet | Drugo |
| Namen | Radiace |
| ID izdelka | 220280 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov