Garnitura menjalnika Kellys KLS
Garnitura menjalnika Kellys KLS
Komplet za prestavljanje KLS vsebuje vse, kar potrebujete za zamenjavo kablov za prestavljanje in bovden kablov na vašem kolesu.| Barva | črna |
| Komplet | Drugo |
| Namen | Radiace |
| Dolžina kabla za prestavljanje | 2 100 mm |
| Premer prestavnega kabla | 1.1 mm |
| Dolžina kabla za prestavljanje | 2 500 mm |
| Premer prestavnega kabla | 4 mm |
| Vsebina paketa | 2x kabel 1x kabel 10x plastični konec kabla 2x aluminijasta konca kabla 6x krofi |
| ID izdelka | 83323 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

na domáci servis, kupoval som teflonovú verziu, chodím celoročne, po jesenných dažďoch bicykel dobre nepreschne (nemám ho uskladnený vo vytápaných priestoroch) nerezové lanko niekedy primrzne v bowdene a potom nejde prehodiť (v mrazoch). ináč funguje ako má ...
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Všetko v jednom, použité pri prerábke radenia z 3x8 na 1x8 na juniorskom biku. Odporúčam, dobrý pomer cena/kvalita.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Skúsil som to a bol som prekvapený ,že super kvalita hlavne lanká.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Všetko OK. Pomenil som celé radenie na crossovom biku
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Kúpil som nerezový, pre hobby použitie dobrá kvalita.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
skúsenosti zatiaľ len z leta, bez problémov.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Dobry set na renovaciu bicykla.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
výborne všeto čo treba
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Spĺňa účel 🙂
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Ok
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Ok
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
U
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik