Bioaktive Trekking Open Fit Gel sedež
BioAktive Trekking Open Fit Gel sedlo
Idealna izbira za rekreativne kolesarje in ljubitelje trekinga.|
Posebni biokompatibilni gelni deli te podloge zagotavljajo zmanjšanje pritiska na najbolj občutljivih delih telesa.
|
|
Gel odlično deluje predvsem na področju blaženja vibracij in je zato nedvomno najbolj udobna izbira.
|
| Spol | Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | Small (175 mm), Large (178 mm) |
| Material nosilca sedeža | jeklo |
| Namen | Komfortno |
| Teža | 425 g (Small), 450 g (Large) |
| Dolžina | 273 mm |
| ID izdelka | 76541 |
Varianta Bioaktive Trekking Open Fit Gel sedlo
Sziasztok! Mennyire kènyelmes a nyereg hosszútávon? Köszönöm a választ
Üdvözlöm,
a nyereg ideális választás szabadidős kerékpárosok és túrázók számára hosszútávon is .
Természetesen ez egyénfüggő .
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.
Varianta Bioaktive Trekking Open Fit Gel sedlo
Sedadlo vyzerá veľmi kvalitne a pohodlne, kupované ako dar, neviem sprostredkovať ešte kvalitu počas jazdy
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnikVarianta Bioaktive Trekking Open Fit Gel sedlo
Dobré ale drahé.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik