Superior XF 9.7 DC 29 kolo, matte berry/carbon
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Superior XF 9.7 DC 29 kolo
Kolesa za tiste, ki želijo nizko težo, 100% funkcionalnost na profesionalni ravni in se zadovoljijo le z najboljšim. Okvirji, izdelani iz ekstra lahkih zlitin ali karbona, dopolnjujejo vrhunski komponenti in tehnologije.
| Okvir |
Carbon MTB Race Pro SU-01, Advanced Race Geometry, hoda 130 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, notranja napeljava kablov, Dropped
|
| Vilica |
RockShox PIKE Ultimate Charger 3 RC2, Tapered, DebonAir+, 15x110 mm axle, 130 mm travel
|
| Blažilnik |
RockShox Deluxe Ultimate RCT, velikost 190x45 mm
|
| Kompleti |
Shimano SLX SL-M7100-IR, Rapidfire Plus, 12-speed
|
| Menjalnik |
Shimano XT RD-M8100, Shadow Plus Design
|
| Veriga |
SHIMANO DEORE CN-M6100
|
| Zavore |
SHIMANO XT M8120, 4-piston, hydraulic disc brake
|
| Pnevmatike |
Schwalbe Wicked Will Evo, SuperGround, TL-Easy, 29x2.40", ADDIX SpeedGrip
|
| Sedežna opora |
ONE Sport Dropper Post, Alloy, 30.9 mm, 125 mm
|
| Sedež |
Fizi:k Ridon X5, Alloy
|
| Nosilec krmila |
ONE ICR, Alloy, 35 mm, 0 °, 35 mm
|
| Krmila |
ONE Alloy, 12 mm rise, 760 mm, 35 mm
|
| Gripi |
ONE Race, Lock-On
|
| Osrednja kompozicija |
SHIMANO BB-MT500PA, PressFit, shell 41x92 mm
|
| Upravljanje potopne sedežne opore |
SHIMANO SL-MT500-L, Ročica za sedežno oporo
|
| Objemka sedežne opore |
ONE CC-080A, 34.9 mm, Black
|
| Zadnja os |
SB02-LT, TA12x175.5, M12x1,0x14.5L, Light, Black
|
| Sprednje kolo |
DT Swiss M 1900 SPLINE®, CL, 15x110 mm, Tubeless Ready
|
| Zadnje kolo |
DT Swiss M 1900 SPLINE®, CL, 12x148 mm, SH12, Tubeless Ready
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2024 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | Shimano XT, Shimano SLX, Shimano Deore |
| Velikost | S, M, L, XL |
| Barva | rdeča |
| Material | karbon |
| Material kolesa | Aluminij |
| Premer kolesa | 29" |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 130 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 130 mm |
| Teleskopska sedežna opora | da |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| ID izdelka | 253282 |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov