Kolo Cannondale Scalpel 2 Lefty 29, dimljeno črna
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Kolo Cannondale Scalpel 2 Lefty 29
Vožnja po zahtevnem terenu, pa tudi dirke ne bodo za ta kolo težava. Kakovostna oprema brez kompromisov, ki jo bodo cenili tako ljubitelji pustolovščin kot redni tekmovalci.
| Okvir |
Skalpel, karbonska konstrukcija serije 1, hod 120 mm, vzmetenje in geometrija s proporcionalnim odzivom, veriga FlexPivot, polna notranja napeljava kabla, 73 mm BSA, 1,5" headtube z 1-1/8" zgornjim reduktorjem/notranjim vodilom kabla, 148x12 mm skozi os, 55 mm verige, UDH, kolut za montažo na stebriček – 160 mm izvirni
|
| Vilica |
Lefty Ocho Alloy 120 mm, komorni blažilnik, vzmetni sistem OppO, stožčasti usmerjevalnik, 50 mm offset, daljinsko dvojno zaklepanje TwistLoc Ultimate
|
| Blažilnik |
RockShox SIDLuxe Select+, nastavitev načina 2-Pos, nastavljiv odboj, 190x45, TwistLoc Ultimate daljinsko dvojno zaklepanje
|
| Kompleti |
SRAM GX Eagle AXS 12s.
|
| Kaseta |
SRAM GX Eagle, 10-52, T-Type, 12-speed
|
| Veriga |
SRAM GX Eagle T-Type, 12-speed
|
| Gonilke |
SRAM GX Eagle T-Type, 34T
|
| Zavore |
SRAM Level Silver Stealth, 4-batni hidravlični disk, SRAM HS2 180/160 mm rotorji s 6 vijaki
|
| Platišča |
HollowGram XC-S 27, lahek, Hi-Impact Carbon, 27 mm notranja širina, 28h, pripravljen za uporabo brez zračnic
|
| Pesta |
(F) HollowGram Lefty 60
(R) HollowGram z notranjostjo DT Swiss 350, 12x148 mm |
| Konice |
Gran Forza, naravnost vleka
|
| Pnevmatike |
(F) Maxxis Rekon Race WT, 29x2,4", EXO Protection, tubeless ready
(R) Maxxis Aspen WT, 29x2,4", EXO Protection, tubeless ready |
| Sedežna opora |
Fox Transfer SL Performance Elite, 31.6, 125 mm (S), 150 mm (M-XL)
|
| Sedež |
Prologo Dimension GDR, STN tirnice
|
| Nosilec krmila |
Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6°
|
| Krmila |
Cannondale 1 Flat, Carbon, 31,8 mm, 9° nazaj, 760 mm
|
| Gripi |
RockShox Smooth Silicone
|
| Sestava glave |
Acros ICR
|
| Osrednja kompozicija |
SRAM DUB BSA 73 mm MTB Wide
|
| Zadnji menjalnik |
SRAM GX Eagle AXS, T-tip
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2024 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | SRAM GX |
| Velikost | S, M, L, XL |
| Barva | črni dim |
| Material | karbon |
| Material kolesa | Karbon |
| Premer kolesa | 29" |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 120 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 120 mm |
| Teleskopska sedežna opora | da |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| ID izdelka | 271771 |
Gorsko, mestno in tekaško
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| Univerzalno | 139-190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov