Kolo Cannondale Habit 4 29, črna
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Kolo Cannondale Habit 4 29
Trail kolo, osredotočeno na največji užitek v vožnji. Z izboljšano geometrijo je pripravljen na zahtevne vzpone, hitre ravnine in strme spuste.Cev okvirja je zaščitena z vzdržljivo gumijasto zaščito Downtube Protection.
Zmogljivo vzmeteno kolo, s katerim boste brez težav obvladali redno vožnjo po terenu in celodnevne izlete v gorah. Oprema z dobrim razmerjem med močjo in vzdržljivostjo.
| Okvir |
Habit SmartForm C1 Alloy, 130 mm giba, vzmetenje s proporcionalnim odzivom in geo, 55 mm verižna vrv, ISCG05, BB z navojem BSA, zavora za montažo na steber, stožčasta glava cevi, notranja napeljava kabla DirectLine, vzmetenje UDH
|
| Vilica |
RockShox Recon RL, 140 mm, Solo Air, 15x110 mm skozi os, stožčasto krmiljenje, 42 mm offset
|
| Blažilnik |
RockShox Deluxe Select, DebonAir, nastavljiv odboj
|
| Premikanje |
Shimano Deore M6100, 12-speed
|
| Menjalnik |
Shimano Deore M6100
|
| Kaseta |
Shimano Deore M6100, 10-51T, 12-speed
|
| Veriga |
Shimano Deore 12-speed
|
| Gonilke |
Shimano, FC-5121, 30T, veriga 55 mm
|
| Zavore |
Hidravlični disk Sram DB 8, rotorji Centerline 180/180 mm
|
| Zavorne ročice |
Hidravlični disk Sram DB 8
|
| Zavorni diski |
Središče 180/180 mm
|
| Platišča |
WTB STX i25 TCS, 32h, pripravljen za uporabo brez zračnic
|
| Pesta |
Shimano MT400, 15x110 mm skozi os / Shimano MT410, 12x148 mm skozi os
|
| Konice |
Nerjaveče jeklo, 14 g
|
| Pnevmatike |
Maxis Rekon, 29x2,4"
|
| Sedežna opora |
TranzX, notranje rezkanje, Ø 31,6, 130 mm (XS-S), 150 mm (M-XL)
|
| Sedež |
Cannondale Ergo XC
|
| Nosilec krmila |
Cannondale 3, 6061 Alloy, 31,8 mm, 0°
|
| Krmila |
Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15 mm giba, 8° navzgor, 4° nazaj, 780 mm širine
|
| Gripi |
Cannondale ročaji
|
| Sestava glave |
Integriran zatesnjen ležaj, stožčast
|
| Osrednja kompozicija |
Shimano BSA 73
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2023 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | Shimano Deore |
| Barva | črna |
| Material | aluminij |
| Material kolesa | Aluminij |
| Premer kolesa | 29" |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 140 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 130 mm |
| Teleskopska sedežna opora | da |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| ID izdelka | 208443 |
Gorsko, mestno in tekaško
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| Univerzalno | 139-190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Varianta Cannondale Habit 4 29 bicykel, červená
Dobrý deň.
Mal by som záujem o Cannondale Habit 4 29 bicykel, červená S. Myslíte, že ho môžem kúpiť synovi, ktorý ma zatiaľ 150cm?. Ďakujem.
Dobry den,
bicykel mu bude trosku velky, ale samozrejme pri detoch je tam predpoklad rychleho rastu, takze dorastie.
Aku ma vnutornu dlzku noh (prip. aj s obuvou)? Standover je v S-ku 73.7 cm, takze ideal aby mal aspon trosku dlhsie nohy aby bicykel vedel obkrocit ponad hornu ramovu trubku.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov