Kolo Cannondale Trail SL 1 29, siva
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Kolo Cannondale Trail SL 1 29
Primeren predvsem za športne navdušence, ki radi po službi ali med vikendom preživijo čas na dveh kolesih. Idealen za redno vožnjo, od kolesarskih poti, makadamskih in gozdnih cest, do srednje zahtevnega terena. Opremljen je s komponentami, ki predstavljajo zlato sredino v razmerju med zanesljivostjo in vzdržljivostjo.
| Okvir |
Trail SL, Smartform C2 Alloy, spuščene sedežne opore SAVE, stožčasta vzglavna cev, disk za montažo na steber, notranja napeljava kabla StraightShot, združljiv s kapalko BSA 73, 12 mm skozi os, Boost 148
|
| Vilica |
RockShox, SID SL, 100 mm, daljinsko zaklepanje
|
| Premikanje |
Shimano Deore M6100, 12-speed
|
| Kaseta |
Shimano Deore M6100, 10-51T, 12-speed
|
| Veriga |
Shimano Deore 6100, 12-speed
|
| Gonilke |
Shimano, FC-5111, 30T, veriga 52 mm
|
| Zavore |
Shimano Deore 6100 hydraulic disc, 160/160 mm RT54 rotors
|
| Platišča |
WTB STX i25 TCS, 32h, pripravljen za uporabo brez zračnic
|
| Pesta |
(F) Shimano MT400, thru-axle 15x110 mm
(R) Shimano MT410, thru-axle 12x148 mm |
| Konice |
Stainless Steel, 14g
|
| Pnevmatike |
(F) Schwalbe Racing Ray Performance, 29 x 2,25", Addix Compound, pripravljen za uporabo brez zračnic
(R) Schwalbe Racing Ralph Performance, 29 x 2,25", Addix Compound, tubeless ready |
| Sedežna opora |
TranzX kapalka, notranje usmerjanje, 31,6, 100 mm (S), 120 mm (M), 130 mm (L-XL)
|
| Sedež |
Cannondale Ergo XC
|
| Nosilec krmila |
Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 0°
|
| Krmila |
Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15 mm dvig, 8° pomik, 4° dvig, 780 mm
|
| Sestava glave |
Integrated Sealed Bearing, Tapered
|
| Osrednja kompozicija |
Shimano BSA 73
|
| Zadnji menjalnik |
Shimano XT
|
| Dodatno |
Senzor kolesa Cannondale
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2022 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | Shimano XT, Shimano Deore |
| Velikost | S, M, L, XL |
| Barva | siva |
| Material | aluminij |
| Material kolesa | Aluminij |
| Premer kolesa | 29" |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 100 mm |
| Teleskopska sedežna opora | ne |
| ID izdelka | 201404 |
Gorsko, mestno in tekaško
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| Univerzalno | 139-190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov