Kolo Cannondale Scalpel HT Carbon 1 29, črno/sivo
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Kolo Cannondale Scalpel HT Carbon 1 29
| Okvir |
Scalpel HT Carbon, zasnova s proporcionalnim odzivom, PF30-83, stožčasta glavna cev, 55 mm verižna vrv, Speed Release 12 mm skozi os z obešalom UDH
|
| Vilica |
Lefty Ocho 120 Carbon, 110 mm, komorni blažilnik z daljinskim zaklepom, vzmetni sistem OppO, stožčasti usmerjevalnik, 50 mm offset
|
| Vilica |
Lefty Ocho 120 Carbon, 110 mm, komorni blažilnik z daljinskim zaklepom, vzmetni sistem OppO, stožčasti usmerjevalnik, 50 mm odmik
|
| Kompleti |
SRAM AXS T-Type Pod krmilnik
|
| Menjalnik |
SRAM XO Eagle AXS, T-tip
|
| Kaseta |
SRAM XO Eagle, 10-52T, T-Type, 12-speed
|
| Veriga |
SRAM XO, T-tip
|
| Gonilke |
SRAM XO T-tip, 34T
|
| Zavore |
Hidravlični disk SRAM Level TLM, 160/160 mm rotorji CenterLine
|
| Zavorne ročice |
Hidravlika SRAM
|
| Platišča |
HollowGram 25, Superlight Hi-Impact Carbon, 28h, 25 mm IW, tubeless ready
|
| Pesta |
(F) HollowGram Lefty 60
(R) HollowGram z notranjostjo raglje DT Swiss Star Ratchet, 12x148 mm skozi os |
| Konice |
DT Swiss Competition Race, ravnina
|
| Pnevmatike |
(F) Maxxis Aspen WT 29 x 2,4", EXO Protection, tubeless ready
(R) Maxxis Recon Race WT 29 x 2,4", EXO Protection, tubeless ready |
| Sedežna opora |
C1 Carbon, 27,2x400 mm
|
| Sedež |
Prologo Dimension NDR, Tirox tirnice
|
| Nosilec krmila |
Cannondale 1, 7075 Alloy, 1-1/8", 31,8 mm
|
| Krmila |
Cannondale 1 Flat, Carbon, 31,8 mm, 9° nazaj, 760 mm
|
| Gripi |
Silikon Cannondale XC
|
| Sestava glave |
Integrated Sealed Bearing, Tapered
|
| Osrednja kompozicija |
SRAM PF30 MTB83
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2023 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | Drugo |
| Velikost | S, M, L, XL |
| Barva | črna/siva |
| Material | karbon |
| Material kolesa | Karbon |
| Premer kolesa | 29" |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 110 mm |
| ID izdelka | 234439 |
Gorsko, mestno in tekaško
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| Univerzalno | 139-190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov