Kolo Cannondale Habit HT 3 29, črna
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Kolo Cannondale Habit HT 3 29
| Okvir |
Habit HT, zlitina SmartForm C2, stožčasta glava, disk za montažo na stebriček, notranja napeljava kabla StraightShot, združljiv s stebričkom za kapalko, BSA 73, 12 mm skozi os, Boost 148, 55 mm verižna vrv, obešalo UDH.
|
| Vilica |
SR Suntour XCR LO Boost 29, 130 mm giba, 15 mm skozi os, stožčasto krmiljenje iz zlitine
|
| Kompleti |
Microshift Advent X, 10 prest
|
| Menjalnik |
MicroSHIFT Advent X
|
| Kaseta |
microSHIFT Advent X, 11-48, 10 prest
|
| Veriga |
KMC X10, 10 prest
|
| Gonilke |
Prowheel, 30T, 55 mm veriga
|
| Zavore |
SHIMANO MT200 HYDRAULIC DISC
|
| Zavorne ročice |
SHIMANO MT200 HYDRAULIC DISC
|
| Zavorni diski |
180/180 mm rotorji RT10
|
| Platišča |
WTB STX i25 TCS, 32h, pripravljen za uporabo brez zračnic
|
| Pesta |
(F) Shimano MT400, 15x110 mm skozi os / (R) Shimano MT400, 12x148 mm skozi os
|
| Konice |
Stainless Steel, 14 g
|
| Pnevmatike |
WTB Breakout, 29 x 2,3", Comp
|
| Sedežna opora |
TranzX kapalka, notranje usmerjanje, 31,6, 100 mm (S), 120 mm (M), 130 mm (L-XL)
|
| Sedež |
Cannondale Ergo XC
|
| Nosilec krmila |
Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 0°
|
| Krmila |
Cannondale 3 Riser, 6061 Alloy, 15 mm dvig, 8° pomik, 4° dvig, 780 mm
|
| Gripi |
Zaklepni ročaji Cannondale
|
| Sestava glave |
Integrated Sealed Bearing, Tapered
|
| Osrednja kompozicija |
ProWheel BSA 73
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2023 |
| Število prestav | 1x10 |
| Komplet | microSHIFT ADVENT X |
| Velikost | S, M, L, XL |
| Barva | črna |
| Material | aluminij |
| Material kolesa | Aluminij |
| Premer kolesa | 29" |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 130 mm |
| ID izdelka | 226372 |
Gorsko, mestno in tekaško
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| Univerzalno | 139-190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov