Kolo Cannondale F-Si Carbon 2 29, rdeče/srebrno
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Kolo Cannondale F-Si Carbon 2 29
Cannondale F-Si Carbon 2 je kolo za zmogljive MTB dirkače z odlično mešanico funkcij in odličnimi voznimi lastnostmi.Resna športna oprema, primerna za strastne kolesarje, ki redno in z veseljem kolesarijo, se ne ustrašijo zahtevnejšega terena in si upajo postaviti na štart lokalnih tekmovanj. Oprema kolesa v tej kategoriji je zasnovana za 100 % zanesljivost, vzdržljivost in zmogljivost.
| Okvir |
Ballistec Carbon, SAVE, PF30-83, stožčasta glava, Speed Release 12 mm skozi os, Ai Offset
|
| Vilica |
Lefty Ocho Carbon, 100 mm, komorni blažilnik z daljinskim zaklepom, vzmetni sistem OPPO, stožčasti usmerjevalnik, 55 mm odmik
|
| Menjalnik |
Shimano XTR
|
| Kaseta |
Shimano XT, 10-51, 12 prestav
|
| Veriga |
Shimano XT, 12 prestav
|
| Gonilke |
HollowGram, BB30, OPI Spidering, 34T, Ai offset
|
| Zavore |
Shimano XT hidravlični disk, 160 / 160 mm XT rotorji
|
| Zavorne ročice |
Shimano XT hidravlični disk
|
| Platišča |
HollowGram 25, Superlight Hi-Impact Carbon, 28h, 25 mm IW, tubeless ready
|
| Pesta |
F - HollowGram Lefty 60 / R - HollowGram z notranjostjo raglje DT Swiss Star, 12x148 mm
|
| Pnevmatike |
F - Schwalbe Racing Ray Liteskin, TLE, spojina Adixx, 29x2,25" / R - Schwalbe Racing Ralph Liteskin, spojina Adixx, 29x2,25"
|
| Sedežna opora |
Cannondale 2, UD Carbon, 27,2 x 400 mm
|
| Sedež |
Prologo Dimension NDR, Tirox tirnice
|
| Nosilec krmila |
Cannondale 2, 6061 Alloy, 31,8, 7°
|
| Krmila |
Cannondale 1 Flat, Carbon, 31,8 mm, 9° nazaj, 760 mm
|
| Sestava glave |
Integrirani, 1-1/8 do 1,5", zatesnjeni kotni ležaji
|
| Prestavne ročice |
Shimano XT, 12 prestav
|
| Žice |
HollowGram, 2,0 / 1,8 / 2,0, ravno vlečenje
|
| Dodatno |
Stebla ventilov brez zračnic, senzor koles Cannondale
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2021 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | Shimano XTR, Shimano XT |
| Velikost | S, M, L, XL |
| Barva | siva, rdeča |
| Material | karbon |
| Material kolesa | Karbon |
| Premer kolesa | 29" |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 100 mm |
| Teleskopska sedežna opora | ne |
| ID izdelka | 118739 |
Gorsko, mestno in tekaško
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| Univerzalno | 139-190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov