Cannondale Trail 8 27.5 žensko kolo, črno/rumena
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Žensko kolo Cannondale Trail 8 27.5
Cannondale Trail 27.5 8 Womens 2021 je kolo primerno za rekreativno vožnjo. Z udobno geometrijo to kolo ponuja zelo visoko togost in vodljivost. To ni le posledica tehnološko napredne proizvodnje okvirja SmartForm Premium s fleksibilnimi conami SAVE, temveč tudi skrajšanega zadnjega dela in manjšega kota glave.SmartForm Premium
Cannondaleova najnaprednejša tehnologija obdelave aluminijevih zlitin. Preprosto povedano, gre za kombinacijo odstranjevanja odvečnega materiala z napredno optimizacijo oblike cevi.
Za maksimalno prilagoditev višinskim parametrom kolesarja je kolo na voljo v velikostih XS-S na 27,5" kolesih in za velikosti ML na 29".
Univerzalno prevozno sredstvo za tiste, ki kolesarjenja ne jemljejo preveč resno in iščejo bolj alternativni način prevoza po dostopni ceni. Ta je običajno kompromis med večjo težo in osnovno sestavo komponent.
| Okvir |
SmartForm C3 Alloy, SAVE, 1-1 / 8" headtube, post mount disk, StraightShot internal cable routing, dropper post compatible, BSA-73
|
| Vilica |
SR Suntour XCT DS, 100 mm, tuljava, 42 mm offset (27,5") 46 mm offset (29")
|
| Menjalnik |
Shimano Tourney
|
| Menjalnik |
Shimano Altus, Ø 34,9 mm objemka
|
| Kaseta |
Sunrace, 12-32, 8 prest
|
| Veriga |
KMC X8, 8 prest
|
| Gonilke |
Prowheel, 36/22
|
| Zavore |
Shimano MT200 hydraulic disc, 160 / 160 mm RT10 rotors
|
| Platišča |
WTB SX19, 32H
|
| Pesta |
Formula, QR
|
| Konice |
Stainless Steel, 14 g
|
| Pnevmatike |
Schwalbe Rocket Rick, 27,5 / 29 x 2,25", K-Guard
|
| Sedežna opora |
Cannondale 3, 6061 Alloy, Ø 31,6 mm x 350 / 400 mm
|
| Nosilec krmila |
6061 Zlitina, Ø 31,8 mm, 8°
|
| Krmila |
6061 Alloy Riser, Ø 31,8 mm, višina 25 mm, širina 700 mm
|
| Sestava glave |
Semi Integrated, 1-1 / 8"
|
| Pedala |
Cannondale Platform
|
| Prestavne ročice |
Shimano EF-505 Rapid Fire, 8 prestav
|
| Spol | Ženske |
| Leto modela | 2021 |
| Število prestav | 2x8 |
| Komplet | Shimano Altus, Shimano Tourney |
| Barva | črna/rumena |
| Material | aluminij |
| Material kolesa | Aluminij |
| Premer kolesa | 27.5" |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Vzmetne |
| Hod vilice | 100 mm |
| Teleskopska sedežna opora | ne |
| ID izdelka | 120349 |
Gorsko, mestno in tekaško
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| Univerzalno | 139-190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov