Giant Trance 1 29 kolo, phantom green
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Giant Trance 1 29 kolo
Izboljšan Trance 1 premika oznako "univerzalno trail kolo" v povsem druge dimenzije. Primeren za traile, ki ne zahtevajo visokih hodov in zadostuje kombinacija 130/120 mm.Trance 1 je zgrajen na aluminijastem okvirju iz visokokakovostne zlitine ALUXX SL, ki je zagotovilo za lahkost.
Flip Chip
Flip Chip so vložki, nameščeni v zgornjem delu zadnjega vzmetenja, kjer lahko preprosto prilagodite geometrijo, primerno za vaš stil vožnje.
Vožnja po zahtevnem terenu, pa tudi dirke ne bodo za ta kolo težava. Kakovostna oprema brez kompromisov, ki jo bodo cenili tako ljubitelji pustolovščin kot redni tekmovalci.
| Okvir |
ALUXX SL-Grade Aluminum front and rear triangles, 120 mm Maestro suspension, flip chip, 12x148 mm thru-axle
|
| Vilica |
Fox 34 Performance, 130 mm, GRIP damper, Boost 15x110 Kabolt, 44 mm offset, custom tuned for Giant
|
| Blažilnik |
Fox Float DPS Performance, 185/50, custom tuned for Giant
|
| Kompleti |
Shimano SLX SL-M7100, 1x12
|
| Menjalnik |
Shimano SLX RD-M7100
|
| Kaseta |
Shimano SLX, 10x51
|
| Veriga |
KMC X-12
|
| Gonilke |
Shimano SLX, 30T, S: 165 mm, M: 170 mm, L: 170 mm, XL: 170 mm
|
| Zavore |
Shimano Deore BR-MT520, hydraulic, Shimano RT-56 rotors [F]180mm, [R]180mm
|
| Zavorne ročice |
Shimano BL-MT501
|
| Platišča |
Giant AM 29 tubeless ready sleeve-joint rim, 30 mm notranja širina
|
| Pesta |
alloy, sealed
|
| Konice |
Sapim
|
| Pnevmatike |
sprednja: Maxxis Minion DHF 29x2.5 WT, 3C MaxxTerra, EXO, TR zadnja: Maxxis Aggressor 29x2.5, EXO, TR
|
| Sedežna opora |
Giant Contact Switch dropper, remote S: 125 mm travel / 30.9 x 395 mm; M: 150 mm travel / 30.9 x 440 mm; L: 170 mm travel / 30.9 x 450 mm; XL: 170 mm travel / 30.9 x 450 mm
|
| Sedež |
Giant Romero
|
| Nosilec krmila |
Giant Contact SL 35, S: 40 mm, M: 40 mm, L: 50 mm, XL: 50 mm
|
| Krmila |
Giant Contact TR35, 780x35mm
|
| Gripi |
Giant Tactal Pro Single S: 120 mm, M: 120 mm, L: 130 mm, XL: 130 mm
|
| Osrednja kompozicija |
Shimano, press fit
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2023 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | Shimano SLX, Shimano Deore |
| Barva | phantom green |
| Material | aluminij |
| Material kolesa | Aluminij |
| Premer kolesa | 29" |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 130 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 120 mm |
| Teleskopska sedežna opora | da |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| Najv. širina plašča | 2.6" |
| Maks. velikost verižnika | 34T |
| ID izdelka | 186049 |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.


Trenutno ni pregledov