GHOST Lector FS Advanced 29 kolo, silver stone/whispering grey glossy
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
GHOST Lector FS Advanced 29 kolo
| Okvir |
Lightcarbon, Boost 110/148 mm, Travel: 120 mm
|
| Vilica |
FOX 34 FLOAT SL Performance GRIP, Remote 2 Pos. 120 mm, Offset: 44 mm
|
| Blažilnik |
FOX FLOAT SL Performance Elite, EVOL LV 165x40 mm, Trunnion (XS+S) / 165x45 mm (M-XL)
|
| Premikanje |
Shimano Deore SW-M6250-IR, I-Spec EV, Trigger shifter
|
| Menjalnik |
Shimano Deore RD-M6250-SGS 12s, Shadow, wireless, 12-speed
|
| Kaseta |
Shimano Deore CS-M6100-12, MICRO SPLINE, 10-51T
|
| Veriga |
SHIMANO DEORE CN-M6100 12S
|
| Gonilke |
Shimano Deore FC-M6120-1, 2-Piece Crankset, 32T
|
| Zavore |
Shimano Deore XT BR-M8220, 4 pistons, resin pad, 180 mm/180 mm
|
| Zavorne ročice |
Shimano Deore XT BL-M8200
|
| Kolesa |
DT Swiss XR 1700 Spline 29" 15x110 mm, TR, 6 bolt Disc
|
| Pnevmatike |
Schwalbe Racing Ray Super Race, Addix Speed, 67EPI, 60-622 / Schwalbe Racing Ralph Super Race, Addix Speed, 67EPI, 60-622
|
| Sedežna opora |
XLC Dropper SP-T21, Dia. 34.9 mm, Travel: 170 mm, L: 495 mm
|
| Sedež |
Prologo Scratch M5 PAS T2.0 rail
|
| Nosilec krmila |
XLC ST-M34, Dia. 31.8 mm, L: 50 mm, +/-7°, A-Head
|
| Krmila |
XLC HB-M30, Dia. 31.8 mm, backsweep 9°, 760 mm
|
| Gripi |
Prologo FEATHER 2, 32 mm
|
| Sestava glave |
Acros Blocklock AZX-220-R4 ZS44/ZS56, Semi-Integrated
|
| Osrednja kompozicija |
Shimano Deore XT BB-MT800-PA 89.5/92 mm, Pressfit, Press Fit 92
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2026 |
| Število prestav | 1x12 |
| Komplet | Shimano XT, Shimano Saint, Shimano Deore |
| Barva | silver stone/whispering grey glossy |
| Material | karbon |
| Material kolesa | Aluminij |
| Premer kolesa | 29" |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Zračna |
| Hod vilice | 120 mm |
| Višina zadnje konstrukcije | 120 mm |
| Teleskopska sedežna opora | da |
| Vrsta blažilca | Zračni |
| ID izdelka | 360087 |
| Velikost kolesa | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| Višina telesa (cm) | < 170 cm | 170 - 180 cm | 180 - 190 cm | > 190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov