Kolo Cannondale SystemSix Hi-MOD Ultegra Di2, stealth siva
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Kolo Cannondale SystemSix Hi-MOD Ultegra Di2
Cestno kolo za izkušene cestne kolesarje, ki letno prevozijo na tisoče kilometrov. Primeren za redne ali zahtevne treninge, amaterske dirke in dolga potovanja. Odlična oprema in majhna teža je tisto, na kar lahko računaš.
| Okvir |
SystemSix Hi-MOD Carbon, integrirana napeljava kablov s stikalno ploščo, SAVE, PF30a, ploščati disk, 12x142 Speed Release skozi os
|
| Vilica |
Hi-MOD Carbon, 1-1/8" - 1-1/4" krmilnik, 12x100 mm Speed Release thru-axle, ploščati disk, 55 mm offset (47-51 cm) 45 mm offset (54-62 cm)
|
| Premikanje |
Shimano Ultegra Di2 R8170, 2x12 prestav
|
| Menjalnik |
Shimano Ultegra Di2 R8150, 12 prestav
|
| Menjalnik |
Shimano Ultegra Di2 R8150
|
| Kaseta |
Shimano Ultegra R8100, 11-30, 12 prestav
|
| Veriga |
Shimano Ultegra, 12 prestav
|
| Gonilke |
Shimano Ultegra Di2 R8100, 52/36T
|
| Zavore |
Shimano Ultegra Di2 R8170 hidravlični disk, 160/140 mm rotorji MT800
|
| Zavorne ročice |
Shimano Ultegra Di2 R8170 hidravlični disk
|
| Platišča |
HollowGram 64 KNØT, Carbon, 20h spredaj, 24h zadaj, 64 mm globoko, 21 mm IW, tubeless ready
|
| Pesta |
(F) HollowGram KNØT, zatesnjeni ležaj 12x100 mm centerlock
(R) HollowGram KNØT, 12x142 mm centerlock z notranjimi deli DT Swiss 350 |
| Konice |
HollowGram, 2,0/1,8/2,0, ravno vlečenje
|
| Pnevmatike |
Vittoria Rubino Pro Speed, 700 x 25C
|
| Sedežna opora |
HollowGram 60 VOZIL Carbon, 330 mm
|
| Sedež |
Fizik Aliante Delta, S-alloy rails
|
| Nosilec krmila |
HollowGram KNØT, zlitina s pokrovom za kabel, -17°
|
| Krmila |
HollowGram KNØT SystemBar, Carbon, 8 deg. nastavitev višine
|
| Gripi |
Cannondale Bar Tape, 3,5 mm
|
| Sestava glave |
Integrirano, 1-1/8" - 1-1/4
|
| Osrednja kompozicija |
FSA PF30A na 24 mm reduktor
|
| Povezljivost |
Senzor kolesa Cannondale
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Leto modela | 2022 |
| Število prestav | 2x12 |
| Komplet | Shimano Ultegra |
| Velikost | 47, 51, 54, 56, 58, 60, 62 |
| Barva | stealth siva |
| Material | karbon |
| Material kolesa | Karbon |
| Premer kolesa | 700C (28") |
| Zavore | Disk hidravlični |
| Vilica | Fiksna |
| ID izdelka | 196423 |
Gorsko, mestno in tekaško
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| XS | 147-160 cm |
| S | 157-170 cm |
| M | 165-177 cm |
| L | 175-187 cm |
| XL | 182-195 cm |
| XXL | 193-205 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| 44 | 154-160 cm |
| 48 | 160-170 cm |
| 51 | 165-175 cm |
| 54 | 170-180 cm |
| 56 | 177-185 cm |
| 58 | 182-193 cm |
| 61 | 190-200 cm |
| Velikost | Višina kolesarja |
|---|---|
| Univerzalno | 139-190 cm |
Vsa kolesa, ponujena v trgovini MTBIKER, so nova, nevožena, od uradnih distributerjev in vključujejo polno garancijo. Nekatere blagovne znamke ponujajo doživljenjsko garancijo na okvir po registraciji. Vse garancijske storitve so na voljo v prodajalnah MTBIKER, bodisi po osebnem dostopu bodisi po pošiljanju kolesa ali njegovih delov s kurirjem.
- Kolo je od proizvajalca vzeto iz škatle.
- Kolo je sestavljeno, preverjeno in nastavljeno (menjalnik, prestavna ročka, blažilec, vilica, kolesa ...).
- Kolo je skrbno zapakirano nazaj v škatlo in poslano
- Če kolo naročite za osebni prevzem ali dostavo na dom, vas bo kolo čakalo sestavljeno in pregledano.
- Če kolo naročite po kurirju na svoj naslov, morate doma storiti naslednje.:
- Odstranite kolo iz škatle in previdno odstranite zaščitno folijo in material.
- Namesti krmilo v prednji del (1 minuta, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev sprednjega kolesa na vilico (1 minuta, orodje ni potrebno, če je kolo opremljeno s hitrim mehanizmom).
- Opusti vijake na glavi sestavi, poravnaj krmilo s kolesom, zategni zgornji vijak na vilici in nato zategni glavo sestavo (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 ali 5 mm).
- Namestitev pedala na gonilke, pri čemer je treba namazati navoj pedala in previdno namestiti na pravilno stran (1 minuta, potreben je 8 mm imbusni ključ ali 15 mm francoski ključ).
- Namesti sedežno oporo v okvir (10 sekund, orodje ni potrebno, če je okvir opremljen s sponko za hitro sprostitev).
- Napolni pnevmatike ter po potrebi vilice in amortizerje do zahtevanega tlaka (2 minuti, potrebna je tlačilka).
- Preveri zategovanje imbusov in hitrospustov (2 minuti, potreben je imbusni ključ 4 in 5 mm).
- Odpravi se na testno vožnjo! S kolesom ravnajte previdno, dokler se ne navadita drug na drugega. Če je kolo opremljeno s kolutnimi zavorami, bo njihovo delovanje od novega kolesa omejeno - polno moč bodo dosegle po 4-5 sunkovitih zaviranjih pri višjih hitrostih.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov