Zipp 858 NSW ZR1 SL Carbon 28" sprednje kolo, 12x100 mm
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Zipp 858 NSW ZR1 SL Carbon 28" sprednje kolo
Model 858 NSW Carbon Tubeless za kolutne zavore uporablja hookless tubeless profil obroča, ki zagotavlja gladek prehod med plaščem in obročem ter hkrati znatno zmanjšuje težo. 858 ponuja prednosti visokih obročev, vendar tehta kot kolesa z 20 mm nižjim profilom. Notranja širina obroča 23 mm je idealna za širše plašče z nižjim tlakom, kar vodi do nižjega kotalnega upora. Tehnologija TSE tako pomaga premagati štiri glavne sovražnike hitrosti: zračni upor, gravitacijo, kotalni upor in vibracije.Valovit profil Sawtooth z višino 82–85 mm predstavlja najučinkovitejšo zasnovo Zipp z vidika aerodinamike in stabilnosti pri bočnem vetru. Rezultat je čista hitrost – idealna za triatlonce, kronometriste in vse kolesarje, ki želijo voziti na polno. Čeprav je set optimiziran za tubeless plašče, brez težav lahko uporabite tudi plašče z zračnico. Najvišje zmogljivosti dosega s plašči širine 28 mm. V triatlonu poleg tega širši tubeless plašči z nižjim tlakom povečujejo udobje in hitrost, kar pomeni manj utrujenosti pred tekom.
Del opreme je vrhunsko pesto ZR1 SL s keramičnimi ležaji in 66 točkami vpetja za hiter in natančen prenos moči.
|
Aerodinamični profil Sawtooth (82–85 mm) z izboklinami Hyperfoil™ za maksimalno stabilnost tudi pri bočnem vetru
|
|
Notranja širina platišča 23 mm – idealna za pnevmatike Tubeless z nižjim tlakom (priporočeno 28 mm)
|
|
Združljivost s plašči z zračnico in brez zračnice
|
|
Tehnologija TSE – zmanjšanje štirih glavnih uporov: aerodinamika, gravitacija, kotalni upor in vibracije
|
|
Pesta ZR1 SL s keramičnimi ležaji in 66 točkami vklopa za takojšen prenos moči
|
|
Grafika, natisnjena s tehnologijo ImPress™
|
| Material | karbon |
| Namestitev | Spredaj |
| Oreh | noben |
| Višina platišča | 82–85 mm (izmenljivi profil) |
| Montaža zavornega diska | Center Lock (CL) |
| Notranja širina platišča (cesta) | 23 mm |
| Teža | 1 500 g (spredaj + zadaj) |
| ID izdelka | 349650 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov