Zipp 454 NSW ZR1 SL 28" sprednje kolo, 12x100 mm
Kot registrirani tuji plačnik DDV lahko pri nas kupujete z neobdavčenim DDV. Več informacij
Zipp 454 NSW ZR1 SL 28" sprednje kolo
Brezcevna disk kolesa Zipp 454 NSW so najboljša cestna tekmovalna kolesa. Zagotavljajo vse, kar zahteva zmogljiv kolesar. So aerodinamično učinkovita in stabilna v vseh vremenskih pogojih. Še več, širši obroč je zasnovan za brezzračne plašče z nižjim tlakom za zmanjšanje kotalnega upora in blaženje vibracij, tako da na cesti izgubite čim manj energije. Za najboljšo kombinacijo aerodinamike in pridobivanja kotalnega upora so za ta kolesa priporočljivi 28 mm plašči. Valovita 58 mm visoka oblika obroča Sawtooth s Hyperfoils je najaerodinamičnejši in najstabilnejši obroč v ponudbi Zipp.454 NSW odlikuje celotna učinkovitost sistema (TSE) podjetja Zipp, torej pristop k boju proti največjim sovražnikom hitrosti: odpornosti vetra, gravitaciji, kotalnemu uporu in izgubi pri vibracijah. In gravitacija? Uporaba obročev brez kavljev (ravnih bočnih) pri 454 NSW je neločljiv del Making You Faster. S hookless je prehod med plaščem in obročem bolj gladek in bolj aero. Brezkavljasti obroči Zipp imajo pri izdelavi učinkovitejšo porazdelitev smole, kar pomeni lažja in močnejša kolesa.
454 NSW je opremljen s premium pesto ZR1 SL s keramičnimi ležaji in 66 točkami oprijema. Pesto je tudi za 30 g lažje od pesta predhodnika pri kolesih NSW.
|
Pesta ZR1 SL s keramičnimi ležaji
|
|
Tehnologija TSE™ za večjo učinkovitost in zmanjšan kotalni upor
|
|
Platišče Sawtooth™ z vozli Hyperfoil™ in vzorcem vdolbin HexFin™ ABLC za vrhunsko aerodinamično stabilnost
|
|
Večja stabilnost pri bočnem vetru zahvaljujoč valoviti globini platišča 53/58 mm
|
|
Doživljenjska garancija
|
|
Grafika Zipp, nanesena s tehnologijo neposrednega tiska Zipp ImPress™
|
| Material | karbon |
| Namestitev | Spredaj |
| Oreh | noben |
| Višina platišča | 53 - 58 mm (izmenljivi profil) |
| Montaža zavornega diska | Center Lock (CL) |
| Notranja širina platišča (cesta) | 23 mm |
| Teža | 1 400 g (sprednje + zadnje kolo) |
| Modelno leto | 2026 |
| Nosilnost | 114 kg |
| ID izdelka | 349647 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov