Race Face AR 30 Offset 27.5" obroč
Race Face AR 30 Offset 27.5" platišče
Vsestranska platišča Race Face AR 30 Offset so zasnovana z novim asimetričnim profilom.|
Konstrukcija z odmikom 4,5 mm izboljšuje uravnoteženost napetosti naper in s tem splošno togost koles
|
|
Obroči so zasnovani za uporabo na XC do Enduro kolesih in so bolj togi, močnejši in optimalno uravnoteženi
|
| Barva | črna |
| Material | aluminij |
| Število lukenj | 28, 32 |
| Za zavore | Kolutne |
| Notranja širina platišča (mtb) | 30 mm |
| Teža | 545 g |
| Odmik | 4.5 mm |
| Material platišča | AL6061 |
| Premer kolesa | 27.5" |
| ID izdelka | 380218 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov