Mavic E-XM 430 20 29" MTB obroč, 28 lukenj
Mavic E-XM 430 29" MTB obroč
| Barva | črna |
| Material | aluminij |
| Število lukenj | 28, 32 |
| Za zavore | Kolutne |
| Notranja širina platišča (mtb) | 30 mm |
| Širina zunanjega roba | 35 mm |
| Premer kolesa | 29" |
| Teža | 590 g |
| ID izdelka | 103248 |
Dobrý deň, v popise je napísaný počet dier 28 ale v konfigurácií sa dá zvoliť 32 ako je to správne prosím vás?
Dobry den prajem,
aktualne su k dispozicii aj spominane posledne 2 ks 32-dieroveho variantu Alebo potom samorejme viac kusov 28-dieroveho prevedenia.
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

velmi dobry pomer cena/vykon, nie je co riesit, vhodny pre e-biky
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
s týmto ráfikom som na mojom e-biku spokojný
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Posledný krát takýto rafik. Katastrofálne prevedenie vnútorných dier, ostré hrany a špony. Nakoľko jazdím bezdušaky tak predtým než som nalepil pásku tak som musel každú jednu dieru vybrúsiť. Za mňa už nikdy túto značku.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik