Race Face ARC Offset 27,5" obroč, 32 lukenj
Race Face ARC Offset 27,5" platišče
|
Konstrukcija z odmikom 4.5 mm izboljšuje ravnotežje napetosti naper in s tem togost celotnih koles
|
|
Aluminijeva zlitina 6069 zagotavlja odlično razmerje med trdnostjo in težo
|
|
Asimetrična zasnova ustvarja popolno napetost naper
|
| Barva | črna, siva |
| Material | aluminij |
| Število lukenj | 32 lukenj |
| Za zavore | Kolutne |
| Notranja širina platišča (mtb) | 30 mm |
| Premer | 27.5" |
| Material platišča | AL6069 |
| Ventil | Tubularni |
| Teža | 494 g |
| Zunanja širina | 33.7 mm |
| Višina | 20 mm |
| ID izdelka | 177800 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Trenutno ni pregledov